اکانت پرمیوم گرامرلی (grammarly.com) به صورت رایگان

دوستان اکانت های پرمیوم رایگان تو قسمت نظرات قرار میگیره ، پایین همین صفحه 

اینستاگرام کلینیک تخصصی علوم | جهت اطلاع از آخرین مطالب و ویدئوها

اکانت پرمیوم رایگان گرامرلی (Grammarly)

دوستان با توجه به گرانی های اخیر سعی ما بر این شده تا از این به بعد جهت کاهش هزینه های اقشار دانشجویی اکانت های پرمیوم علمی رو به رایگان در اختیار شما دوستان قرار بدیم که مهمترین اونها اکانت های تصحیح نگارش گرامرلی هست که با این وضع دلار تهیه اکانت پرمیومش ماهی ۳۰۰-۴۰۰ تومان در میاد. دوستان لطفا رعایت کنن شرایطو تا همه بتونن از اکانت ها استفاده کنن . ممنون از همگی.پیشنهادی هم داشتید تو قسمت نظرات همین بخش بگید .

 

 توجه ویژه 

با مشورتی که از شما دوستان گرفتیم تصمیم نهایی در خصوص اکانت های پرمیوم گرامرلی به صورت زیر است: (این قسمت فقط برای دوستانی هست که قصد تهیه اکانت رو دارن برای بقیه دوستانم اکانت های رایگان قرار میگیره تو سایت) 

دوستان از اسفند 98 جهت رفاه حال دوستان ، کلیه اکانت های فروخته شده اورجینال بوده و در مدت زمان خریداری شده قطع شدن و … ندارد و با همان قیمت اکانت های کرک شده به فروش میرسد. 

۱-      قیمت هر اکانت تک کاربره  200 هزار تومان برای ۳ ماه ،  330 هزار تومان برای ۶ ماه و 500 هزار تومان برای  یک  سال و 700  هزار تومان برای دو سال می باشد . این اکانت فقط به یک نفر داده می شود .

2- هزینه اکانت به شماره کارت 6037697549516190  حسین عابدی بانک صادرات واریز شود و تو تلگرام و یا واتسآپ یا اینستاگرام  یا ایمیل با شماره ۰۹۳۶۱۴۹۳۸۷۵ اطلاع بدید جهت دریافت اکانت. دوستان جهت واریز آنلاین هزینه اکانت با کلیه کارت های عضو شتاب میتونید از پایین همین صفحه قبل از قسمت نظرات و با فرم زیر استفاده کنید. (دوستانی که پرداخت آنلاین میکنند رسیدشو رو نگه دارن و  از واستآپ پیام بدید 09361493875 ، جهت دریافت اکانت )

 

خرید اکانت گرامرلی اورجینال

 

3- دوستان پس از خرید Add-on آفیس رو که لینکشم تو پایین همین پست هست نصب کنن و از طریق افیس مقالاتشون رو تصحیح کنن ، تو اکانت اصلی فایلی اپلود نشه. فایل آموزشی هم زیر هم پست به صورت ویدئویی قرار دادیم.

اکانت گروهی گرامرلی یا اکانت مشترک گرامرلی چیست و تفاوت آن با اکانت های ما:

دوستان اکانت گروهی گرامرلی یا همان اکانت های مشترک که راهکاری برای پایین آوردن هزینه خرید اکانت های پرمیوم گرامرلی می باشد توسط اغلب دانشگاه ها ارائه می شود. به ایت ترتیب که هر اکانت پرمیوم گرامرلی رو نهایت میتوان بر روی ۵ دستگاه نصب نمود ، پس دوستان یک اکانت خریداری میکنن با هزینه ۲ میلیون و اون رو به ۵ نفر میدن تا اشتراکی استفاده کنن ، در واقع مانند اکانت هایی هست. ما در واقع یک نفر هزینه عمده خرید رو میده و یک یا دو ظرفیت از اکانتشو با قیمت پایین در اختیار ما میزاره به دانشجو ها بفروشیم.

آموزش اکانت پرمیوم گرامرلی برای اندروید 

دوستان زیادی تقاضا کردن که قابلیت ها اکانت گرامرلی  و نحوه نصبش تو اندروید رو براشون توضیح بدم ، منم برا اون دوستان یه ویدئو از نحوه نصب گرامرلی اندروید ، نحوه وارد کردن و انتخاب گرامرلی اندروید و نحوه عملکرد و تنظیماتش تهیه کردم و آپلود شده ، دوستان از این فایل ویدئویی استفاده کنن. 

قابلیت های نسخه پرمیوم گرامرلی برای اندروید :

1- تصحیح متون 

2- پیشنها دواژه 

3- تصحیح علایم و ..

ویدئوی آموزش نصب ، راه اندازی و تنظیمات گرامرلی پرمیوم اندروید (برای تماشا کلیک کنید)

These accounts are proudly given only to Iranians, please do not send messages from other countries.

ویدئوی آموزشی برنامه گرامرلی (Grammarly) نسخه پرمیوم و رایگان همراه با معرفی ویژگی های برنامه

 

دانلود ویدئوی آموزش گرامرلی همراه با Add-on آفیس و نمایش امکانات (جهت دانلود رو دکمه کلیک کنید)

رضایت خریدارن اکانت پرمیوم گرامرلی Grammarly Premium account buying

 دوستان از این به بعد اکانت های پرمیوم گرامرلی رو تو کامنت های میزاریم تا دوستانی که برای یک مقاله و … میخان استفاده کنن ، هر سری قبل از قرار دادن تو سایت اونایی که به مدت کم نیاز دارن براشون ارسال میکنیم کارشون تموم شد میزاریم رو قسمت نظرات تا احتمال بن شدنشون کمتر بشه و مدت زمان بیشتری استفاده کنن. دوستان از طریق تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشن تا قبل قرار دادن اکانت تو سایت براشون اکانت رو بفرستیم تا مدت زمان بیشتری بتونن با اکانت کار کنن اکانت های سوخته حذف شد تا هم سرعت لود صفحه بیاد بالا هم دوستان وقتشون تلف نشه هم چند بار اشتباه بزنید اکانت رو آی پی تون بن میشه.

25 آبان ماه

اکانت پرمیوم جدید گرامرلی : 

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

خرید اکانت اورجینال گرامرلی (Grammarly)

دوستان کلیه پلن های فروش اکانت های اورجینال گرامرلی (Grammarly) رو میتونید از لینک های پایین به صورت آنلاین خریداری کنید کلیه پلن های اکانت های گرامرلی اورجینالی که موجود هست دارای قیمت هست و میتونید خریداری کنید. منظور از تک کاربره و دو کاربره و یا چند کاربرم یعنی یک اکانت اورجینال گرامرلی خریداری شده رو شما میتونید روی 4-5 تا دستگاه همزمان استفاده کنید ، منظور از تک کاربره یعنی فقط روی یک سیستم بدون هیچ محدودیتی میتونید استفاده کنید. دوستان اکانت های حال حاضر همگی اورجینال و خریداری شده از سایت گرارمرلی هستند و نسخه هک شده نیستند. سوالی بود با پشتیبانی 09361492875 توی واتسآپ و تلگرام  وبله و گپ و… میتونید ارتباط برقرار کنید. پس از واریز وجه خرید اکانت گرامرلی میتونید با پشتیبانی بالا تماس بگیرید و سریعا اکانت رو بلافاصله  تحویل بگیرید.

اکانت پرمیوم گرامرلی
اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

پلن های فروش اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

پلن های فروش اکانت های گرامرلی در حال حاضر به صورت زیر می باشد :

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  سه ماهه تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  سه ماهه دو کاربره

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  شش ماهه تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  شش ماهه دو کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله دو کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله پنج کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  دو ساله تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  دو ساله دو کاربره 

رضایت خریدارن اکانت گرامرلی (Grammarly) پرمیوم

دوستان با اقتخار نزدیک دو سال هست اکانت های زیادی از جمله گرامرلی رو رایگان و یا با قیمت پایین در اختیار دوستان قرار دادیم و سعی کردیم 24 ساعته پشتیبانی لازم رو براشون فراهم کنیم. گوشه ای از رضایت خریدارن اکانت گرامرلی رو در زیر میبینید.

اکانت های گرامرلی پرمیوم (جهت راحتی اکانت های سوخته حذف شد)

Grammarly Premium Free account 2 Aug 2019

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان 15 اردیبهشت 99

rafaelmartins.buck@gmail.com:icunicamp
adennis06@gmail.com:ibmtech
muhamed.durmic@gmail.com:108BaLAkr64
mchl.barker@gmail.com:something4
ahayek0715@gmail.com:1486800
donahue.amanda@gmail.com:morgan114
manabu.kondo@gmail.com:BEJ6nhm6
rhnizar@gmail.com:azhanum99
jsaulsbury@gmail.com:homer3
nwiltshi@gmail.com:natalie55
laneylim@gmail.com:Luvbug7
maxime.berthelot@gmail.com:armelle34
action4health@gmail.com:doc2718b
nj07093@gmail.com:gaster20

 

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان 29 شهریور 98

 

 

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان ۳ مرداد 

 Grammarly Premium Accounts

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان ۱ مرداد

۲۱  فروردین ۹۸ , ۴ اردیبهشت ۹۸

۱۲ و ۱۹ فروردین ۹۸اکانت های گرامرلی پرمیوم

اکانت های گرامرلی پرمیوم بیست و دوم اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم  بیست اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم شانزده اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم بهمن ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم دی ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم آذر ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم آبان ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم مهر ۹۷

 

گرامرلی چیست؟ ۲

مهم‌ترین محصولات Grammarly. 2

ویژگی‌های بسته‌های Premium.. 2

هزینه بسته Premium گرامرلی.. ۴

لینک های محصولات گرامرلی

ویژگی های نسخه #Premium:
تصحیح متون با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری، بررسی نشانه گذاری (Punctuation) و ساختار جمله به صورت پیشرفته
 پیشنهاد واژه های جایگزین برای ارتقای متن (Vocabulary Enhancement)
 بررسی سبک نوشته های خاص (رسمی و غیر رسمی)
بررسی سرقت ادبی #Plagiarism (متن مورد نظر را با بیش از ۸ میلیارد صفحه وب مقایسه و چک می کند)

نسخه هک شده یا کرک شده گرامرلی (Grammarly Cracked)

دوستان عزیز توجه کنن که تو بعضی سایت ها چه ایرانی و چه خارجی ، ادعا میکنن نسخه های از برنامه گرامرلی رو هک و کرک کردن ، دوستان توجه کنن که گرامرلی یه برنامه کاملا آنلاین هست و حتما باید به سرور برنامه جهت چک کردن وصل بشه ، بنابریان چون آنلاین هست امکان هک شدنش نیست و باید حتما اکانت پرمیوم رو داشته باشید، این گونه سایت ها عمدتا کلاه بردار بوده و با نصب بد افزار اطلاعات شخصی شما رو به سرقت می برن و یا با نصف باج افزار درایور های شما رو قفل میکنن و با پرداخت هزینه آن رو باز میکنن. پس دوستان لطفا اونایی که نیاز دارن و نمیخان هزینه کنن از اکانت های پرمیوم رایگانی که تو سایت قرار میدیم استفاده کنن. سوالیم داشتید تو تلگرام یا واتسآپ ۰۹۳۶۱۴۹۳۸۷۵ مطرح کنید. توجه کنید هر حدود ۲-۳ هفته گرامرلی برای برنامه هاش آپدیت میده و قابلیت های جدید اضافه میکنه که حتی اگه نسخه هک شده برنامه هم بود این قابلیت ها رو ساپورت نمیکرد. 

.. ۵

 گرامرلی چیست؟

گرامرلی شامل مجموعه‌ای از محصولات کاربردی است که مجموعه متنوعی از اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را شناسایی کرده، دلیل اشتباه بودن هر غلط را توضیح داده و برای اصلاح آن‌ها، گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد.

مهم‌ترین محصولات Grammarly

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از: 

۱-افزونه گرامرلی برای مرورگر گوگل کروم- (برای بررسی ایمیل های ارسالی و استفاده از دیکشنری گراامرلی)

۲- افزونه گرامرلی برای مایکروسافت آفیس                  

۳- نرم‌افزار گرامرلی برای ویندوز                                         

۴- گرامرلی برای گوشی نسخه اندروید

۵- گرامرلی برایگوشی نسخه ایفون

به طور کلی در ابتدا می توان از اکانت گرامرلی به صورت رایگان استفاده کرد که محدودیت‌هایی دارد و در صورت تمایل برای بهره‌گیری از امکانات تکمیلی، با پرداخت هزینه، میتوان اکانت رایگان را به Grammarly Premium ارتقا داد.

ویژگی‌های بسته‌های گرامرلی  Premium 

هرچند اکانت رایگان Grammarly امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد، اما امکانات بسته‌های Premium گرامرلی به مراتب گسترده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد. به طور مثال:

ü      در اکانت رایگان گرامرلی، مقاله شما با ۱۵۰ نوع قاعده دستوری تصحیح می‌شود؛ در حالی که در نسخه Premium گرامرلی، مقاله شما با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری، نشانه گذاری (Punctuation)، و ساختار جمله به صورت پیشرفته بررسی خواهد شد.

ü      تنها در نسخه Premium، برای جلوگیری از تکراری شدن کلمات، افزایش دامنه لغات به کار رفته و جذاب شدن متن، کلمات مناسب جایگزین پیشنهاد میشود. (بدیهی است، افزایش دامنه لغات کمک شایانی به افزایش نمره رایتینگ در امتحان های بین المللی  IELTS، TOEFL و GRE میکند)

ü      به علاوه در نسخه پریموم، قدرت چک کردن plegrism (سرقت ادبی) وجود دارد. سرقت ادبی مورد برسی در نرم افزار، برای چک کردم متون موجود در سایت های اینترنت بسیار مناسب است. یک کابرد مفید چک کردن plegrism بررسی میزان سرقت ادبی sop توسط خود دانشجو است.دانشگاها sop متقاضیان رو از نظر سرقت ادبی بررسی میکنند، تا بفهمند این sop ها چقدر نوشته خود دانشجو است. واضح است هر چه نوشته شما دارای سرقت ادبی بیشتری باشد، کم ارزش تر میشود. شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار میزان سرقت ادبی sop خود را بفهمید و در صورت نیاز متن خود را اصلاح نمایید.

 قابل ذکر است، گرامرلی طرف قرار داد با سایت های ارائه دهنده مقالات نبوده، و میزان سرقت ادبی مقالات را کمتر از میزان واقعی، نشان میدهد.

قابلیت های پرمیوم اکانت گرامرلی: 

بررسی گرامر ضروری و چک کردن املای لغات بررسی گرامر ضروری و چک کردن املای لغات

بررسی نشانه گذاری (Punctuation)، گرامر، متن و ساختار جمله به صورت پیشرفته

پیشنهاد واژه های جایگزین برای ارتقای متن

بررسی سبک نوشته های خاص (رسمی و غیر رسمی)

بررسی سرقت ادبی(متن مورد نظر را با بیش از ۸ میلیارد صفحه وب مقایسه و چک می کند)

 

  آیا به خرید نسخه Premium گرامرلی نیاز دارم؟

ü      اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، گرامرلی به شما  کمک شایانی در جهت افزایش نمرات رایتینگ در امتحان های بین المللی (IELTS،TOEFL و GRE) و نوشتن یک انگیزه نامه مناسب میکند. به علاوه، گرامرلی دارای افزونه کروم می باشد و با نصب آن، در هنگام  ایمیل زدن به اساتید، شما را در نوشتن متن ایمیل مناسب یاری میدهد.

ü      اگر قصد نوشتن مقاله دارید، گرامرلی شما را یاری میدهد با نوشتن متنی مناسب، ایده های نوین خود را مناسب تر به داروان انتقال داده و شانس پذیرش مقاله خود را افزایش دهید.

   آیا متن تصحیح شده توسط نرم افزار گرامرلی  خالی از هر گونه اشتباهی است؟

ü      خیر، توجه کنید که گرامرلی متون را ار نظر معنایی مانند یک مصحح انسانی بررسی نمیکند و هزینه برسی مصحح انسانی توسط گرامرلی به صورت جداگانه محاسبه می شود.

توجه:

v     شما میتوانید از اکانت گرامرلی خود، بر روی ۵ دستگاه مختلف استفاده نمایید.

اخطار:

v     با استفاده از فیلتر شکن نمیتوانید تعداد دستگاه های استفاده شده برای اکانت خود را افزایش دهید.

v     اگر از ۵ دستگاه بیشتر استفاده کنید، گرمرلی این حق را دارد که کلا اکانت شما را ببندد.

v     اگر قصد استفاده مشترک از اکانت خود را دارید، تنها با افراد معتمد اکانت را شریک بشوید زیرا فرد فروشنده به راحتی می تواند پسورد اکانت رو عوض کرده و امکان دسترسی به اکانت را از شما بگیرد یا میتواند اکانت را به بیشتر از ۵  نفر فروخته و بعد مدتی اکانت مسدود شده توسط گرامرلی نصیبتان میشود.


هزینه بسته Premium گرامرلی

در فرآیند خرید بسته‌های پریمیوم گرامرلی، قادر خواهید بود بسته مطلوب خود را از میان ۳ بسته ماهانه، ۴ ماهانه و سالانه انتخاب کنید. این  هزینه ها در خرید تک نفره معادل با:

·         Monthly — $۲۹٫۹۵ USD/month

·         Quarterly Subscription — $۱۹٫۹۸/month (billed as one payment of $۵۹٫۹۵ USD)

·         Annual Subscription — $۱۱٫۶۶/month (billed as one payment of $۱۳۹٫۹۵ USD)

با توجه به قیمت بسته‌ها، بسته سالیانه بیش‌ترین میزان تخفیف را شامل می‌شود.

لینک های محصولات گرامرلی

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از

۱٫ افزونه گرامرلی برای مرورگر گوگل کروم

https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen?hl=en

۲٫ . افزونه گرامرلی برای مایکروسافت آفیس                    https://www.grammarly.com/office-addin/windows

 ۳٫ نرم‌افزار گرامرلی برای ویندوز                                          https://www.grammarly.com/native/windows

۴٫گرامرلی برای گوشی نسخه اندروید

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grammarly.android.keyboard&referrer=af_tranid%3DR3VVS8BJ_0kSBz2PZukDiQ%26pid%3Dcontent%26c%3DchCTA

راهنمای نصب نسخه ایفون:

https://support.grammarly.com/hc/en-us/articles/115000727911-How-to-install-the-Grammarly-Keyboard-on-Android

۵٫گرامرلی برایگوشی نسخه ایفون

https://app.appsflyer.com/id1158877342?pid=content&c=chCTA

راهنمای نصب نسخه ایفون:

https://support.grammarly.com/hc/en-us/articles/115000736292-How-to-install-the-Grammarly-Keyboard-for-iOS

خرید اکانت grammarly با بهترین قیمت

خرید گرامرلی پرمیوم  اورجینال

اکانت پرمیوم گرامرلی برای دانشجوها و اساتید

 

 

 

5 2 votes
امتیاز مقاله
profile avatar
240 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
profile avatar

سلام آقای عابدی عزیز
برای یه مقاله ام نیاز به اکانت چندساعته دارم
اگه لطف کنید برام ایمیل کنید
mkamalizums@gmail.com

profile avatar

با سلام و عرض احترام . یک اکانت جهت بررسی مقالات دانشجویانم میخواهم و در صورت رضایت حتما خریداری و به اطلاع سایر اساتید نیز خواهم رسانید . سپاسگزارم

profile avatar

 

Last edited 21 days ago by علی
profile avatar

با سلام و احترام
برای چک کردن مقاله به یک اکانت دوساعته احتیاج دارم.
با سپاس

profile avatar

عالی بود ممنون تا حالا تجربه استفاده از نسخه پرمیوم گرامرلی رو نداشتم

profile avatar

ممنون از شما و لطفی که در حق ما دانشجوها دارید و اکانت های پرمیوم رو رایگان در اختیار ما میزارید ،
لطفا بررسی کنید امکانش باشه دسترسی ژورنال هارم برامون فراهم کنید

زینب رضوانی

rhnizar@gmail.com:azhanum99
این جواب داد تو رو خدا پسوردشو عوض نکنین خیلی ممنون از آقای عابدی

profile avatar

با سلام نیاز به اکانت دو روزه برای بررسی مقاله دارم همچنین اشنایی با امکانات پرمیوم برای خرید. ممنون

profile avatar

تشکر از ۶ ساعتی که اکانت در اختیارم گذاشتید من فکر میکردم زیاد طول میکشه کارم ولی با راهنمایی دکتر عابدی تونستم تو یک ساعت کل مقالمو ویرایش کنم .

profile avatar

چقدر رایگانش با پرمیوم متفاوتههههههههههه

profile avatar

سلام‌ واقعا از کمکتون ممنونم عالی بود

profile avatar

وافعا ممنن از شما که به فکر ما دانشجوهای بی پول هستید ، ممنون که بیشتر از یک سال تونسم از خدمات رایگانتون استفاده کنم. خوشبختانه کار ما تموم شده و فارغ التحصیل شدم ولی لطف شما رو هرگز فراموش نمیکنم

profile avatar

سلام. یه اکانت یه ماهه می خوام. k.firuzi@yahoo.com

profile avatar

عالی بود ممنون از تیم خوبتون

profile avatar

سلام
من یه اکانت برای ویرایش چکیده پایان‌نامه برای چند ساعت احتیاج دارم. اگر از دوستان کسی اکانتش رو در اختیارم بزاره، ممنون میشم.
afk.hamed@yahoo.com

profile avatar

سلام میشه لطفا برای من هم اطلاعات اکانت پرمیوم رو بفرستید.
بسیار ممنون میشم

profile avatar

سلام من ادیتور مجله هستم و واقعا برای چند ساعت نیاز دارم به یک اکانت پریمیوم. خواهش میکنم اگر براتون امکانش هست یک اکانت در اختیار من بگذارید.
من واقعا بهش احتیاج دارم

profile avatar

سلام
من برای یک روز اکانت رو لازم دارم
میشه برای من اکانتو بفرستین؟
ممنوون
amirbeckham211@gmail.com

profile avatar

سلام
من اکانت رو برای یک روز لازم دارم
ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و کمکم کنه
jangani@yahoo.com

profile avatar

سلام
من اکانت رو برای یک روز لازم دارم
ممنون میشم اگه کسی لطف کنه و کمکم کنه
m.bozorgmehr@outlook.com

profile avatar

با سلام و احترام
بنده چندین بار در طول چند روز گذشته اقدام به خرید نسخه پریمیوم کردم اما در مرحله نهایی خرید، درگاه بانکی اجازه خرید نمیده، ممنون میشم نسخه پریمیوم را فعلا به ایمیلم ارسال کنیدچون کارم فوری است و عجله دارم. mehdi.asgari8@gmail.com

profile avatar

سلام
دوستان وقت بخیر
من برای چند ساعت نیاز به اکانت پریمیوم دارم اگر کسی اکانتی داره لطفا برای چند ساعت بهم قرض بده
همه اکانت های موجود در این صفحه رو امتحان کردم ولی رمز همشون عوض شده
masoud.samaie@gmail.com

profile avatar

سلام میشه لطفا برای من هم اطلاعات اکانت پرمیوم رو بفرستید

profile avatar

با سلام
بنده از لحاظ هزینه برای خرید اکانت در وضعیت خوبی قرار ندارم
آیا امکانش هست که اکانت را برای یک روز که مقالم را از لحاظ گرامرلی چک کنم به بنده بدهید؟

profile avatar

با سلام و عرض خسته نباشید
بنده مقاله نوشتم . و هزینه برای چک کردن گرامرلی مقالات رو ندارم
آیا امکانش هست که اکانت گرامرلی برای بنده ارسال کنید؟
باتشکر
ایمیلم:mohammadbarihi201@gmail.com

profile avatar

سلام؛ آیا کسی هست که تمایل داشته باشه اکانت سه ماه ه رو باهم شیر کنیم؟

profile avatar

سلام میشه یه اکانت پریمیوم در اختیار بنده قرار دهید؟؟؟ برای یه مقاله میخام

profile avatar

سلام، من برای متن های پورتفولیو نیاز به اکانت پرمیوم دارم، ممنون میشم در اختیارم قرار بدید.

profile avatar

سلام جناب عابدی من یک ساعت نیاز دارم اکانت پریمیوم رو ، امکانش هست که برای بنده ایمیل بفرمایید؟

profile avatar

mehrant.0611@gmail.com آدرس ایمیلم هست

profile avatar

با سلام خدمت جناب عابدی عزیز و با تشکر از سایت خوبتون من اکانت گرامرلی رو برای مقالم برای حدود یک روز احتیاج دارم ممنون میشم اگر به ایمیلم ارسال بفرمایید

profile avatar

با سلام گرامرلی یه قسمتی داره برای چک کردن سرقت ادبی (Plagiarism) چرا هر متنی رو از اینترنت و یا مقاله ها کپی میکنم باز میگه متن شما صد درصد اورجیناله – این قسمت گرامرلی درست کار میکنه ؟ یا با چی مقایسه میکنه متنا رو ؟ کسی تاحالا ازین قسمت استفاده کرده ؟ ممنون میشم جواب بدین
با تشکر

profile avatar

خیلی ممنون بابت توضیحاتتون اقای عابدی واقعا لطف کردین. با ithenticate چک کردم که چندتا دونه جمله رو مشخص کرد که شبیه جمله های مقالات دیگس. جالب اینجا بود ک من اصلا اون مقالات رو ندیده بودم تا بخام از روشون کپی کنم!

profile avatar

سلام. دوستان بنده چند روزی برای نوشتن مقاله به اکانت پرمیوم نیاز دارم. ممنون میشم یوزر پسورد در اختیارم بذارید. با تشکر

profile avatar

با سلام و عرض ادب خدمت شما
داشنجوی دکتری هستم و نیازمند یک اکانت گرامرلی
قبلا یک اکانت رایگان گرفتم که متاسفانه رمزش تغییر کرده ممنون میشم یک اکانت دیگه برام بفرستید
با تشکر از زحمات شما

profile avatar

با سلام و عرض ادب
من برای ویرایش مقاله ام نیاز به اکانت پریمیوم دارم. ممنون میشم اکانتی را به بنده میل کنید. ایمیل من mehdifarrokhi2000@yahoo.com است.
ممنون

profile avatar

تشکر واقعا ممنونم

profile avatar

سلام اکانت جدید نمیزارید همه رو تست کردم وارد نمیشه 🙁

profile avatar

با سلام و عرض ادب
من برای ویرایش مقاله ام نیاز به اکانت پریمیوم دارم. ممنون میشم اکانتی را به بنده میل کنید. ایمیل من poya0070@gmail.com است.
ممنون

profile avatar

با سلام
اکانتای رایگان پرمیوم واقعین یا الکی تیتر زدین ؟ هیچ کدومشون که کار نمیکنن ایمیلایی که گذاشتید !!! اوناییم که کار میکنن همون نسخه رایگانشه

profile avatar

سلام وقتتون بخیر. من تازه مشغول به کار مترجمی شدم و چند روزی از یکی از اکناتای پریمیومتون استفاده کردم خیلی خوب بود ولی قطع شد. بقیه رو هم امتحان کردم یا رمز اشتباه بود یا پریمیوم نبود. اگه میشه یه اکانت به ایمیلم بفرستین کارم راه بیوفته ایشالا پول اومد تو دستم یه اکانت ازتون میخرم. رمزو هم خیالتون راحت باشه تغییر نمیدم. ممنون

profile avatar

سلام . ممنون از اقای عابدی . من کارم تموم شد خارج شدم. دوستانی که اکانت رایگان میگیرن خاهشن بعد اتمام کارشون حتما خارج بشن از اکانت تا عممر اکانت بشتر بشه

profile avatar

من تمام یوزرنیم پسورد ها رو امتحان کردم هیچ کدوم پریمیم نیستند 🙁 ..ممنون میشم کمکم کنید. یک کار یک ساعته دارم

profile avatar

سلام و وقت بخیر
امکانش هست یوزر و پسورد جدید رایگان بگذارید؟
ممنون