اکانت پرمیوم گرامرلی (grammarly.com) به صورت رایگان

دوستان اکانت های پرمیوم رایگان تو قسمت نظرات قرار میگیره ، پایین همین صفحه 

اینستاگرام کلینیک تخصصی علوم | جهت اطلاع از آخرین مطالب و ویدئوها

اکانت پرمیوم رایگان گرامرلی (Grammarly)

دوستان با توجه به گرانی های اخیر سعی ما بر این شده تا از این به بعد جهت کاهش هزینه های اقشار دانشجویی اکانت های پرمیوم علمی رو به رایگان در اختیار شما دوستان قرار بدیم که مهمترین اونها اکانت های تصحیح نگارش گرامرلی هست که با این وضع دلار تهیه اکانت پرمیومش ماهی ۳۰۰-۴۰۰ تومان در میاد. دوستان لطفا رعایت کنن شرایطو تا همه بتونن از اکانت ها استفاده کنن . ممنون از همگی.پیشنهادی هم داشتید تو قسمت نظرات همین بخش بگید .

 

 توجه ویژه 

با مشورتی که از شما دوستان گرفتیم تصمیم نهایی در خصوص اکانت های پرمیوم گرامرلی به صورت زیر است: (این قسمت فقط برای دوستانی هست که قصد تهیه اکانت رو دارن برای بقیه دوستانم اکانت های رایگان قرار میگیره تو سایت) 

دوستان از اسفند 98 جهت رفاه حال دوستان ، کلیه اکانت های فروخته شده اورجینال بوده و در مدت زمان خریداری شده قطع شدن و … ندارد و با همان قیمت اکانت های کرک شده به فروش میرسد. 

۱-      قیمت هر اکانت تک کاربره  200 هزار تومان برای ۳ ماه ،  330 هزار تومان برای ۶ ماه و 500 هزار تومان برای  یک  سال و 700  هزار تومان برای دو سال می باشد . این اکانت فقط به یک نفر داده می شود .

2- هزینه اکانت به شماره کارت 6037697549516190  حسین عابدی بانک صادرات واریز شود و تو تلگرام و یا واتسآپ یا اینستاگرام  یا ایمیل با شماره ۰۹۳۶۱۴۹۳۸۷۵ اطلاع بدید جهت دریافت اکانت. دوستان جهت واریز آنلاین هزینه اکانت با کلیه کارت های عضو شتاب میتونید از پایین همین صفحه قبل از قسمت نظرات و با فرم زیر استفاده کنید. (دوستانی که پرداخت آنلاین میکنند رسیدشو رو نگه دارن و  از واستآپ پیام بدید 09361493875 ، جهت دریافت اکانت )

 

خرید اکانت گرامرلی اورجینال

 

3- دوستان پس از خرید Add-on آفیس رو که لینکشم تو پایین همین پست هست نصب کنن و از طریق افیس مقالاتشون رو تصحیح کنن ، تو اکانت اصلی فایلی اپلود نشه. فایل آموزشی هم زیر هم پست به صورت ویدئویی قرار دادیم.

اکانت گروهی گرامرلی یا اکانت مشترک گرامرلی چیست و تفاوت آن با اکانت های ما:

دوستان اکانت گروهی گرامرلی یا همان اکانت های مشترک که راهکاری برای پایین آوردن هزینه خرید اکانت های پرمیوم گرامرلی می باشد توسط اغلب دانشگاه ها ارائه می شود. به ایت ترتیب که هر اکانت پرمیوم گرامرلی رو نهایت میتوان بر روی ۵ دستگاه نصب نمود ، پس دوستان یک اکانت خریداری میکنن با هزینه ۲ میلیون و اون رو به ۵ نفر میدن تا اشتراکی استفاده کنن ، در واقع مانند اکانت هایی هست. ما در واقع یک نفر هزینه عمده خرید رو میده و یک یا دو ظرفیت از اکانتشو با قیمت پایین در اختیار ما میزاره به دانشجو ها بفروشیم.

آموزش اکانت پرمیوم گرامرلی برای اندروید 

دوستان زیادی تقاضا کردن که قابلیت ها اکانت گرامرلی  و نحوه نصبش تو اندروید رو براشون توضیح بدم ، منم برا اون دوستان یه ویدئو از نحوه نصب گرامرلی اندروید ، نحوه وارد کردن و انتخاب گرامرلی اندروید و نحوه عملکرد و تنظیماتش تهیه کردم و آپلود شده ، دوستان از این فایل ویدئویی استفاده کنن. 

قابلیت های نسخه پرمیوم گرامرلی برای اندروید :

1- تصحیح متون 

2- پیشنها دواژه 

3- تصحیح علایم و ..

ویدئوی آموزش نصب ، راه اندازی و تنظیمات گرامرلی پرمیوم اندروید (برای تماشا کلیک کنید)

These accounts are proudly given only to Iranians, please do not send messages from other countries.

ویدئوی آموزشی برنامه گرامرلی (Grammarly) نسخه پرمیوم و رایگان همراه با معرفی ویژگی های برنامه

 

دانلود ویدئوی آموزش گرامرلی همراه با Add-on آفیس و نمایش امکانات (جهت دانلود رو دکمه کلیک کنید)

رضایت خریدارن اکانت پرمیوم گرامرلی Grammarly Premium account buying

 دوستان از این به بعد اکانت های پرمیوم گرامرلی رو تو کامنت های میزاریم تا دوستانی که برای یک مقاله و … میخان استفاده کنن ، هر سری قبل از قرار دادن تو سایت اونایی که به مدت کم نیاز دارن براشون ارسال میکنیم کارشون تموم شد میزاریم رو قسمت نظرات تا احتمال بن شدنشون کمتر بشه و مدت زمان بیشتری استفاده کنن. دوستان از طریق تلگرام یا واتس آپ در ارتباط باشن تا قبل قرار دادن اکانت تو سایت براشون اکانت رو بفرستیم تا مدت زمان بیشتری بتونن با اکانت کار کنن اکانت های سوخته حذف شد تا هم سرعت لود صفحه بیاد بالا هم دوستان وقتشون تلف نشه هم چند بار اشتباه بزنید اکانت رو آی پی تون بن میشه.

25 آبان ماه

اکانت پرمیوم جدید گرامرلی : 

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

خرید اکانت اورجینال گرامرلی (Grammarly)

دوستان کلیه پلن های فروش اکانت های اورجینال گرامرلی (Grammarly) رو میتونید از لینک های پایین به صورت آنلاین خریداری کنید کلیه پلن های اکانت های گرامرلی اورجینالی که موجود هست دارای قیمت هست و میتونید خریداری کنید. منظور از تک کاربره و دو کاربره و یا چند کاربرم یعنی یک اکانت اورجینال گرامرلی خریداری شده رو شما میتونید روی 4-5 تا دستگاه همزمان استفاده کنید ، منظور از تک کاربره یعنی فقط روی یک سیستم بدون هیچ محدودیتی میتونید استفاده کنید. دوستان اکانت های حال حاضر همگی اورجینال و خریداری شده از سایت گرارمرلی هستند و نسخه هک شده نیستند. سوالی بود با پشتیبانی 09361492875 توی واتسآپ و تلگرام  وبله و گپ و… میتونید ارتباط برقرار کنید. پس از واریز وجه خرید اکانت گرامرلی میتونید با پشتیبانی بالا تماس بگیرید و سریعا اکانت رو بلافاصله  تحویل بگیرید.

اکانت پرمیوم گرامرلی
اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

پلن های فروش اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)

پلن های فروش اکانت های گرامرلی در حال حاضر به صورت زیر می باشد :

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  سه ماهه تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  سه ماهه دو کاربره

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  شش ماهه تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  شش ماهه دو کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله دو کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  یک ساله پنج کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  دو ساله تک کاربره 

اکانت پرمیوم گرامرلی (Grammarly)  دو ساله دو کاربره 

رضایت خریدارن اکانت گرامرلی (Grammarly) پرمیوم

دوستان با اقتخار نزدیک دو سال هست اکانت های زیادی از جمله گرامرلی رو رایگان و یا با قیمت پایین در اختیار دوستان قرار دادیم و سعی کردیم 24 ساعته پشتیبانی لازم رو براشون فراهم کنیم. گوشه ای از رضایت خریدارن اکانت گرامرلی رو در زیر میبینید.

اکانت های گرامرلی پرمیوم (جهت راحتی اکانت های سوخته حذف شد)

Grammarly Premium Free account 2 Aug 2019

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان 15 اردیبهشت 99

rafaelmartins.buck@gmail.com:icunicamp
adennis06@gmail.com:ibmtech
muhamed.durmic@gmail.com:108BaLAkr64
mchl.barker@gmail.com:something4
ahayek0715@gmail.com:1486800
donahue.amanda@gmail.com:morgan114
manabu.kondo@gmail.com:BEJ6nhm6
rhnizar@gmail.com:azhanum99
jsaulsbury@gmail.com:homer3
nwiltshi@gmail.com:natalie55
laneylim@gmail.com:Luvbug7
maxime.berthelot@gmail.com:armelle34
action4health@gmail.com:doc2718b
nj07093@gmail.com:gaster20

 

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان 29 شهریور 98

 

 

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان ۳ مرداد 

 Grammarly Premium Accounts

اکانت پرمیوم گرامرلی رایگان ۱ مرداد

۲۱  فروردین ۹۸ , ۴ اردیبهشت ۹۸

۱۲ و ۱۹ فروردین ۹۸اکانت های گرامرلی پرمیوم

اکانت های گرامرلی پرمیوم بیست و دوم اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم  بیست اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم شانزده اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم اسفند ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم بهمن ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم دی ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم آذر ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم آبان ۹۷

اکانت های گرامرلی پرمیوم مهر ۹۷

 

گرامرلی چیست؟ ۲

مهم‌ترین محصولات Grammarly. 2

ویژگی‌های بسته‌های Premium.. 2

هزینه بسته Premium گرامرلی.. ۴

لینک های محصولات گرامرلی

ویژگی های نسخه #Premium:
تصحیح متون با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری، بررسی نشانه گذاری (Punctuation) و ساختار جمله به صورت پیشرفته
 پیشنهاد واژه های جایگزین برای ارتقای متن (Vocabulary Enhancement)
 بررسی سبک نوشته های خاص (رسمی و غیر رسمی)
بررسی سرقت ادبی #Plagiarism (متن مورد نظر را با بیش از ۸ میلیارد صفحه وب مقایسه و چک می کند)

نسخه هک شده یا کرک شده گرامرلی (Grammarly Cracked)

دوستان عزیز توجه کنن که تو بعضی سایت ها چه ایرانی و چه خارجی ، ادعا میکنن نسخه های از برنامه گرامرلی رو هک و کرک کردن ، دوستان توجه کنن که گرامرلی یه برنامه کاملا آنلاین هست و حتما باید به سرور برنامه جهت چک کردن وصل بشه ، بنابریان چون آنلاین هست امکان هک شدنش نیست و باید حتما اکانت پرمیوم رو داشته باشید، این گونه سایت ها عمدتا کلاه بردار بوده و با نصب بد افزار اطلاعات شخصی شما رو به سرقت می برن و یا با نصف باج افزار درایور های شما رو قفل میکنن و با پرداخت هزینه آن رو باز میکنن. پس دوستان لطفا اونایی که نیاز دارن و نمیخان هزینه کنن از اکانت های پرمیوم رایگانی که تو سایت قرار میدیم استفاده کنن. سوالیم داشتید تو تلگرام یا واتسآپ ۰۹۳۶۱۴۹۳۸۷۵ مطرح کنید. توجه کنید هر حدود ۲-۳ هفته گرامرلی برای برنامه هاش آپدیت میده و قابلیت های جدید اضافه میکنه که حتی اگه نسخه هک شده برنامه هم بود این قابلیت ها رو ساپورت نمیکرد. 

.. ۵

 گرامرلی چیست؟

گرامرلی شامل مجموعه‌ای از محصولات کاربردی است که مجموعه متنوعی از اشتباهات گرامری و نگارشی متون انگلیسی را شناسایی کرده، دلیل اشتباه بودن هر غلط را توضیح داده و برای اصلاح آن‌ها، گزینه‌های مناسبی را پیشنهاد می‌دهد.

مهم‌ترین محصولات Grammarly

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از: 

۱-افزونه گرامرلی برای مرورگر گوگل کروم- (برای بررسی ایمیل های ارسالی و استفاده از دیکشنری گراامرلی)

۲- افزونه گرامرلی برای مایکروسافت آفیس                  

۳- نرم‌افزار گرامرلی برای ویندوز                                         

۴- گرامرلی برای گوشی نسخه اندروید

۵- گرامرلی برایگوشی نسخه ایفون

به طور کلی در ابتدا می توان از اکانت گرامرلی به صورت رایگان استفاده کرد که محدودیت‌هایی دارد و در صورت تمایل برای بهره‌گیری از امکانات تکمیلی، با پرداخت هزینه، میتوان اکانت رایگان را به Grammarly Premium ارتقا داد.

ویژگی‌های بسته‌های گرامرلی  Premium 

هرچند اکانت رایگان Grammarly امکانات زیادی را در اختیار شما می‌گذارد، اما امکانات بسته‌های Premium گرامرلی به مراتب گسترده‌تر و کاربردی‌تر می‌باشد. به طور مثال:

ü      در اکانت رایگان گرامرلی، مقاله شما با ۱۵۰ نوع قاعده دستوری تصحیح می‌شود؛ در حالی که در نسخه Premium گرامرلی، مقاله شما با بیش از ۲۵۰ قاعده گرامری، نشانه گذاری (Punctuation)، و ساختار جمله به صورت پیشرفته بررسی خواهد شد.

ü      تنها در نسخه Premium، برای جلوگیری از تکراری شدن کلمات، افزایش دامنه لغات به کار رفته و جذاب شدن متن، کلمات مناسب جایگزین پیشنهاد میشود. (بدیهی است، افزایش دامنه لغات کمک شایانی به افزایش نمره رایتینگ در امتحان های بین المللی  IELTS، TOEFL و GRE میکند)

ü      به علاوه در نسخه پریموم، قدرت چک کردن plegrism (سرقت ادبی) وجود دارد. سرقت ادبی مورد برسی در نرم افزار، برای چک کردم متون موجود در سایت های اینترنت بسیار مناسب است. یک کابرد مفید چک کردن plegrism بررسی میزان سرقت ادبی sop توسط خود دانشجو است.دانشگاها sop متقاضیان رو از نظر سرقت ادبی بررسی میکنند، تا بفهمند این sop ها چقدر نوشته خود دانشجو است. واضح است هر چه نوشته شما دارای سرقت ادبی بیشتری باشد، کم ارزش تر میشود. شما میتوانید با استفاده از این نرم افزار میزان سرقت ادبی sop خود را بفهمید و در صورت نیاز متن خود را اصلاح نمایید.

 قابل ذکر است، گرامرلی طرف قرار داد با سایت های ارائه دهنده مقالات نبوده، و میزان سرقت ادبی مقالات را کمتر از میزان واقعی، نشان میدهد.

قابلیت های پرمیوم اکانت گرامرلی: 

بررسی گرامر ضروری و چک کردن املای لغات بررسی گرامر ضروری و چک کردن املای لغات

بررسی نشانه گذاری (Punctuation)، گرامر، متن و ساختار جمله به صورت پیشرفته

پیشنهاد واژه های جایگزین برای ارتقای متن

بررسی سبک نوشته های خاص (رسمی و غیر رسمی)

بررسی سرقت ادبی(متن مورد نظر را با بیش از ۸ میلیارد صفحه وب مقایسه و چک می کند)

 

  آیا به خرید نسخه Premium گرامرلی نیاز دارم؟

ü      اگر قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور را دارید، گرامرلی به شما  کمک شایانی در جهت افزایش نمرات رایتینگ در امتحان های بین المللی (IELTS،TOEFL و GRE) و نوشتن یک انگیزه نامه مناسب میکند. به علاوه، گرامرلی دارای افزونه کروم می باشد و با نصب آن، در هنگام  ایمیل زدن به اساتید، شما را در نوشتن متن ایمیل مناسب یاری میدهد.

ü      اگر قصد نوشتن مقاله دارید، گرامرلی شما را یاری میدهد با نوشتن متنی مناسب، ایده های نوین خود را مناسب تر به داروان انتقال داده و شانس پذیرش مقاله خود را افزایش دهید.

   آیا متن تصحیح شده توسط نرم افزار گرامرلی  خالی از هر گونه اشتباهی است؟

ü      خیر، توجه کنید که گرامرلی متون را ار نظر معنایی مانند یک مصحح انسانی بررسی نمیکند و هزینه برسی مصحح انسانی توسط گرامرلی به صورت جداگانه محاسبه می شود.

توجه:

v     شما میتوانید از اکانت گرامرلی خود، بر روی ۵ دستگاه مختلف استفاده نمایید.

اخطار:

v     با استفاده از فیلتر شکن نمیتوانید تعداد دستگاه های استفاده شده برای اکانت خود را افزایش دهید.

v     اگر از ۵ دستگاه بیشتر استفاده کنید، گرمرلی این حق را دارد که کلا اکانت شما را ببندد.

v     اگر قصد استفاده مشترک از اکانت خود را دارید، تنها با افراد معتمد اکانت را شریک بشوید زیرا فرد فروشنده به راحتی می تواند پسورد اکانت رو عوض کرده و امکان دسترسی به اکانت را از شما بگیرد یا میتواند اکانت را به بیشتر از ۵  نفر فروخته و بعد مدتی اکانت مسدود شده توسط گرامرلی نصیبتان میشود.


هزینه بسته Premium گرامرلی

در فرآیند خرید بسته‌های پریمیوم گرامرلی، قادر خواهید بود بسته مطلوب خود را از میان ۳ بسته ماهانه، ۴ ماهانه و سالانه انتخاب کنید. این  هزینه ها در خرید تک نفره معادل با:

·         Monthly — $۲۹٫۹۵ USD/month

·         Quarterly Subscription — $۱۹٫۹۸/month (billed as one payment of $۵۹٫۹۵ USD)

·         Annual Subscription — $۱۱٫۶۶/month (billed as one payment of $۱۳۹٫۹۵ USD)

با توجه به قیمت بسته‌ها، بسته سالیانه بیش‌ترین میزان تخفیف را شامل می‌شود.

لینک های محصولات گرامرلی

مهم‌ترین محصولات Grammarly عبارتند از

۱٫ افزونه گرامرلی برای مرورگر گوگل کروم

https://chrome.google.com/webstore/detail/grammarly-for-chrome/kbfnbcaeplbcioakkpcpgfkobkghlhen?hl=en

۲٫ . افزونه گرامرلی برای مایکروسافت آفیس                    https://www.grammarly.com/office-addin/windows

 ۳٫ نرم‌افزار گرامرلی برای ویندوز                                          https://www.grammarly.com/native/windows

۴٫گرامرلی برای گوشی نسخه اندروید

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.grammarly.android.keyboard&referrer=af_tranid%3DR3VVS8BJ_0kSBz2PZukDiQ%26pid%3Dcontent%26c%3DchCTA

راهنمای نصب نسخه ایفون:

https://support.grammarly.com/hc/en-us/articles/115000727911-How-to-install-the-Grammarly-Keyboard-on-Android

۵٫گرامرلی برایگوشی نسخه ایفون

https://app.appsflyer.com/id1158877342?pid=content&c=chCTA

راهنمای نصب نسخه ایفون:

https://support.grammarly.com/hc/en-us/articles/115000736292-How-to-install-the-Grammarly-Keyboard-for-iOS

خرید اکانت grammarly با بهترین قیمت

خرید گرامرلی پرمیوم  اورجینال

اکانت پرمیوم گرامرلی برای دانشجوها و اساتید

 

 

 

5 2 votes
امتیاز مقاله
profile avatar
240 دیدگاه ها
Inline Feedbacks
View all comments
مسعود

سلام برای مقاله ام نیاز به استفاده چند ساعته دارم برام ارسال کنید ممنون میشم
ravan.masoud@gmail.com

maryam mohammadi

سلام من به یک اکانت احتیاج دارم برای یک ساعت
میشه لطفا به من هم بدید
maryam.mohammadi446@gmail.com

امید

سلام
ممنون از سایت خوبتون
به یک اکانت پریمیوم برای چک کردن مقاله نیازمندم
واقعا نمیدونم چرا دوستان هعی رمز این اکانت ها رو تغییر میدن و یک کار اشتراکی نمیتونن انجام بدن
ممنون میشم بهم ایمیل کنید و این کار رو مجانی انجام میدید
خیلی لطف دارید omidd71(at)yahoo.com

علی

سلام. یک اکانت پریمیوم میخوام تستکنم ببینم چطوریه. ممنونم میشمبفرستید برام
Alimardan72@gmail.com

منیره فضایلی

سلام آقای عابدی. عالی بود. خیلی ممنون

سینا

سلام آقای عابدی
به نظر میرسه این اکانت کار نمیکنه دیگه
امکانش هست یه اکانت برای استفاده ۲ روزه قرار بدین؟
خیلی ممنون از کمکتون

سینا

دوستان آقای عابدی لطف کردند این اکانت رو برای دوستانی نیاز دارن دادن به بنده که اینجا قرار بدم
cjackson4531@gmail.com:lotto250
لطفا لطفا پسوورد رو عوض نکنید

فاطمه

سلام. بسیار متشکرم. خدا خیرتون بده.

زالی

سلام آقای عابدی
ممنون از زحمتی که می کشید
بنده هم یه کار یکساعته دارم. حمع بندی یک مقاله هست. متشکرم.

نیما زینالی

عالی بود من لاگین شدم اکانت اول

احمد

سلام عزیز . ممنون منم اکانت دوم رو لاگین کردم

نگار راد

سلام. اکنت سومم من زدم ممنون

فاطمه

سلام منم ۴ رو زدم ، تشکر

دکتر ارصلانی

سلام و تشکر از کار زیباتون ، منم اکانت ۵ رو زدم ، فکر کنم هر اکانت ۲-۳ نفر میتونن بزنن. خاهشن کارتون تموم شد رمز عوض نکنید همه ما که نمی تونیم تهیه کنیم و مدت هاست منتظریم استافده کنیم. ممنون.

ارمان

بسیار سپاس گزارم درست شد.

nicol

thx bro , i like it

د.رزمی

جناب عابدی ممنون از پاسخگوییتون . خدا خیرتون بده منم زدم مشکلم حل شد

دهوند

سلام ممنون از زحمتتون .منم زدم. فقط من یه هفته اینا نیاز دارم کار میکنن این مدت ؟

فاطمه

خدا خیرتون بده. کار من راه افتاد با همون اکانت اول

ارمان

سلام وقتتون بخیر ایمیل ها کار نکردن باید چکار کنیم؟؟؟؟؟؟؟

من خیلی وقته منتظر بودم که بتونم استفاده کنم . لطفا کمک کنید……

فاطمه

سلام
لطفا یه اکانت یکی دو روزه برای من ارسال میکنید. زمان کمتر هم شد اشکال نداره. دارم روی دوتا مقاله کار میکنم.
jalali.hb@gmail.com

davood

با سلام و عرض ادب
من برای ویرایش مقاله ام نیاز به اکانت پریمیوم دارم. ممنون میشم اکانتی را به بنده میل کنید. ایمیل من davood.davoodi019@gmail.com است.
ممنون

محمد

سلام و سپاس فراوان
لطفا اکانت دو روزه پریمیوم: ایمیل بنده : rastegar94.m@gmail.com

پری

با سپاس فراوان از آقای عابدی ….
اطلاعات اکانت جدید: almcnab@gmail.com:anja825325

زهرا

سلام
لطفا یک اکانت پریمیوم به بنده ارسال فرمایید. zbarghsooz@gmail.com

زهرا

سلام
لطفا یک اکانت پریمیوم به بنده ارسال فرمایید.

مهدی

سلام. من درحال تکمیل مفاله دانشگاه هستم. در حد ۲-۳ ساعت نیاز به نسخه پریمیوم دارم. خیلی ممنون میشم کمک کنید. ایمیلم : mahdihasanzadeh76@gmail.com

علیرضا

سلام. من در اواخر نگارش یک مقاله ریویو هستم و نیاز شدید به گرامرلی دارم برای ادیت. اگه میشه یه اکانت یکی دو روزه به ایمیلم بفرستید. خیلی ممنونم

حسین عابدی

سلام تو یه ایمیل براتون پاسخی ارسال شده است

حمید معیری

سلام
لطفا یک اکانت پریمیوم به بنده ارسال فرمایید.
h.moaieri@gmail.com

مهبد

سلام دوستان وقت بخیر
من حدود یک ساعت بیشتر کار ندارم ممنون میشم اگر اکانتی باشه که فقط کارم راه بیفته که یک چک کلی بکنم خیلی کار عجله ایی هست

Azad

سلام، ببخشید این ها هیچ کدوم کار نمیکنن. من کارم خیلی فوریه فقظ نیم ساعت هم کار دارم. میشه ازتون خواهش کنم یه اکانتی که کار میکنه بزارید یا ایمیل کنید؟ 🙁

حسین عابدی

سلام ، مشکلتون حل شد ، ممنون

حسام

سلام برای نگارش مقاله نیاز به اکانت دارم میشه برای منم اکانت بفرستین ؟ و اینکه ۱ ساله رو چطوری میشه خرید ؟

mohadesse

سلام روزتون بخیر برای نگارش متن نهایی مقاله م نیاز شدید به اکانت پرمیوم گرامرلی دارم. آقای عابدی لطفا یه اکانت رایگان برای من ایمیل می کنید. ممنونم ازتون

mohadesse

ممنونم ازتون واقعا

نیلوفر امامی

سلام ، ممنون من زدم دستون درد نکنه پرمیوم هست فقط دوستان رمز عوض نکنید من دو ساعتی کار دارم مرسی.

عباد

آقای عابدی خدا اجرتون بده منم زدم ، تو تلگرام پیام زدم نیم ساعت جلوتر قبل اینکه تو سایت بزارید برام فرستادید اکانتو منم کارم راه افتاد. فکر کنم تو کامنت ها بزارید بهتر میشه

جواد

ممنون منم زدم

احمد

زدم تشکر

ناصر

سلام وعرض ادب و سپاس از کار بی نظیری که انجامش میدید. جناب عابدی من فقط یکی دو ساعت نیاز دارم مقاله ام دو چک کنم امکانش هست یه اکانت رایگان برام بفرستید.ممنونتون میشم. جبران میکنم لطفتون رو.
آدرس ایمیل من:
ns2170@email.vccs.edu

سعید

سلام…من هم زدم کار میکنه…بسیار ممنونم

feria

سلام
من تازه اینجا رو پیدا کردم و خیلی خوشحالم . شما واقعا لطف دارین که به دیگران کمک می کنید
فقط یک سوال Jeremy13 پسورد هست درسته؟ چون من امروز چند بار امتحان کردم جواب نداد. من اکانت رایگان دارم ولی برای چک پروپزالم پریمیوم لازم دارم.

زینب رضوانی

سلام ممنونم میشم برای منم بفرستین
zeinab.rezvani@gmail.com

مهسا نیلی

عالی عالی عالی. یک دنیا ممنون

مهکام

سلام مرسی بابت این کارتون ولی هیچکدوم از اینا کار نمیکنه میگه یا پسورد عوض شده یا اکانت موجود نیست. تروخدا بچه ها اگه وارد اکانتی شدین خواهشا رمزو عوض نکنین وضعیت ما الان جوری نیست از این کلک ها بهم بزنیم من واقعا نیاز دارم بهش برای مقالم و الان حتی یه اکانت هم باز نمیشه

نیما

عالی هستید من اکانت جدیدو زدم یک ساعت کار داشتم کارم حل شدوممنئن در صورت نیاز تهیه کنید راخت تره. ممنون از سایت خوبتون

علی دانایی

با سلام و خسته نباشید ، من خیلی وقت بود دنبال اکانت پرمیوم گرارمرلی بودم پولامو جمع میکردم ولی خدا خیرتون بده همون کارایی رو برام داره .ممنون از شما و سایت خوبتون.اگه امکانش باشه کاش اکانت های scribd هم بزارید .

افسانه

ممنون از سایت خوبیتون ، من یک هفته پیش خریداری کردم منتظر بودم ببینم چطور کار میکنه خدارو شکر دارم از اون موقع استفاده میکنم راضیم هستم ، ممنون از سایت خوبتون.پشتیبانیتونم عالی بود

نگین احمدی

سلام . ممنون از لطفتون ، من تا حالا از یه خرید اینقدر خوشحال نشده بودم ، مقاله من یک بار به خاطر ایراد گرامری ریجکت شد بار دوم دادم بیرون بازم ریجکت شد. ولی با این برنامه به راحتی خودم چک کردم ، برای اونایی که اکادمیک هستن خیلی به درد میخوره افراد عادی فقط رایگانشو استفاده کنن.
ممنون از پشتیبانی خوبتون.

سروش م

سلام. من اکانت یک ساله تهیه کردم و بلافاصله تحویل گرفتم. از پشتیبانی ممنونم! امیدوارم این سایت فعالیتش رو همینطور خوب ادامه بده.

ali.akhtari2011

سلام من اکانت رو خریدم. خیلی اوکیه و واقعاً پشتیبانی خوبی داره کلاً طولی نکشید جواب منو بدن. خیلی خیلی ممنونم

میر امیر محمد رشادی

من اکانت رو خرید کردم. خیلی خوب کار میکنه. راضیم. ممنون

bahar

با سلام. برای خرید اکانت میشه راهنمایی کنید؟

علی

سلام. ممنون از سایت خوبتون

arman

واقعا از خدمات اینجا راضیم
اکانت خیلی خوب کار میکنه.

آرش

دیشب اکانتو خریدم و کار میکنه از همه جا مناسب تره از لحاظ قیمت و سرویس دهی هم که عالیه. واقعا ممنونم

احسان

من اکانت پرمیوم تهیه کردم، ظاهرا که درست کار میکنه.

سید کاوه هدایتی

من اکانت رو تهیه کردم کامل کار کرد و مفید بود

آرزو

سلام ، من یه اکانت پیدا کردم از توشون پریروز رمزشو عوض کردم یه روز کار داشتم الان کارم طول کشید ولی اکانت کار نمیکنه ، میشه یه اکانت برام ایمیل کنید یک روز فقط نیاز دارم . ممنون.

علی علوی

خیلی خودخواهی که عوض کردی! به نظرم حقته

alirezaamini17

سپاس از سایت خوبتون
واقعا کارتون راهگشای خیلی از دانشجوهاست.
امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید

حسین

دوستان من اکانتِ اختصاصی رو خریداری کردم؛ خیلی خوبه و بدون مشکل کار می‌کنه. گرامرلی رو به دوستانِ دانشجو حتماً توصیه می‌کنم؛ مخصوصاً اگه دانشجوی زبان انگلیسی هستین. برای مقاله‌نویسی، پروپوزال، پایان‌نامه و… واقعاً مفیده.
از مسئولین سایت هم تشکر می‌کنم؛ پشتیبانی عالیه. موفق باشید.

اشکان

دوستان من امروزز اکانت پرمیوم رو تهیه کردم. توصیه میکنم حتما اکانت پرمیوم تهیه کنین تا یکسال گارانتی داره و دوستان پشتیبانی ۲۴ ساعته تو تلگرام پاسخگو هستن.و توصیه میکنم که گرامرلی رو آفیس نصب کنین .با خرید اکانت پرمیوم دیگه تا یکسال خیالتون راحت که اکانت پرمیوم دارین که دائما کار میکنه.

اشکان

سلام همه اکانت ها از کار افتادن اگر امکانش هست یه اکانت برام ایمیل کنین کارم خیلی ضروریه ممنون میشم

مهدی میرزائی

سلام خسته نباشید بنده به شدت نیاز دارم به این اکانت ها به چه شماره حساب یا کارتی و چقدر باید واریز کنم تا یک اکانت داشته باشم ممنون میشم جوابمو بدید

مصطفی

سلام لطف می کنی یه اکانت برام بفرسی ممنون

مهیا مهری

سلام اگر لطف بفرمایید برای من هم یوزر پسورد بفرستید ممنون میشم خییییلی ضروریه . m.rastgordani@yahoo.com

بهزاد هاشمی

سلام خسته نباشید واقعا ممنون بخاطر اکانت هایی که رایگان در اختیار ما قرار دادید. کم آدمایی پیدا میشن که از این کارا بکنند. من اکانت هایی که برای تاریخ ۲۱ فروردین قرار دادید رو تست کردم ولی متاسفانه کار نمی کنن. میشه هزینشو پرداخت کنم و یه اکانت برای من بفرستید؟ ممنون میشم.

بهزاد هاشمي

سلام مبلغ ٢٠ هزار تومن به حساب واریز کردم. شماره پیگیری : ١١٣٧٣١٠۵٠

بهزاد هاشمی

واقعا ممنونم. خدا عمرتون بده.

حسین

سلام. متاسفانه هیچکدوم کار نمی‌کنه 🙁

حسین

خیلی ممنون. الآن امکان خرید هست با این قیمت؟

دانیال

سلام و خسته نباشید
اگر امکان دارد یک عدد ازین اکانت ها را برای من ایمیل کنید
حاظر به پرداخت هزینه هم هستم
اینجوری که در سایت قرار می دهید به سادگی کسانی که خودشون از راه فروش این اکانت ها پول در می آورند هم می توانند سریع رمز ها عوض کنند که کسی استفاده نکند.
ولی من بشدت نیاز دارم به یکی از این اکانت ها.

دانیال

آقا دمت گرم خیلی. پیشنهاداتم رو توی ایمیل براتون فرستادم.

حامد تقوی

سلام حسین جان
مجدد ممنون از زحمتی که کشیدی و سایت رو آپدیت کردی
تمام اکانتای جدید رو هم امتحان کردم ولی هیچکدوم باز نکرد

حامد تقوی

ممنون حسین جان فعال شد
بسیار بسیار ممنونم. بهترین ها رو آرزودارم برات

حامد تقوی

سلام ممنون از سایت خوبتون امروز ۱۸ فروردین ۹۸ هیچکدوم از پسوردها کار نمیکنه ممنون میشم اگه بتونید آپدیتش کنید
از زحماتتون سپاسگذارم

siavash

سلام اقای عابدی.خسته نباشید.هر اکانتی قرار میدید من نمیتونم وارد بشم.الان یک ماه میخام مقالات رو اوکی کنم نمیشه.اگه براتون امکان داره یک اکانت فعال برام تو ایمیل بفرستین.خیلی ممنون میشم